> Upisi
UPISI

Sve novosti vezane uz upise u I. razred srednje škole možete naći na  mrežnoj stranici Nacionalnoga informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole.

ZANIMANJA

U Poljoprivrednoj školi, Zagreb  možete odabrati  slijedeća zanimanja:

U četverogodišnjim programima :

U trogodišnjim  programima:

Upisi u 1. razred šk. god. 2016./2017

Autor: Đurđa Šmajgl, 2. 5. 2016. 08:48

NOVA STRANICA!!!

Upis u srednju školu 2016 –

sve o upisima u srednje škole

pogledajte

Upis u srednju školu – koju srednju školu upisti je najvažnije pitanje nakon završenog osnovnoškolskog obrazovanja. To je pitanje koje muči većinu osmaša. Na ovoj stranice možete pročitatisve o načinu upisa u srednju školu. Saznajte sve detalje o sustavu bodovanja ocjena (ONILNE kalkulator), načinu prijave (korak po korak), te upoznajte se s pravilnikom o elementima i kriterijima za upis u srednju školu i rokovima kojih se moraju pridržavati.

TEČAJ IZOBRAZBE O ODRŽIVOJ UPORABI PESTICIDA ODRŽAVA SE U SUBOTU I NEDJELJU,  7. I 8. SVIBNJA 2016. GODINE OD 8,00 DO 14,30 SATI.

ISPIT ZA ONE KOJE ŽELE PRISTUPITI ORGANIZIRA SE U NEDJELJU 8. SVIBNJA 2016. NEPOSREDNO NAKON PREDAVANJA

Poljoprivredna škola Zagreb / Gjure Prejca 2, HR-10040 Zagreb / www.ss-poljoprivredna-zg.skole.hr / ured@ss-poljoprivredna-zg.skole.hr