> Upisi
UPISI

Sve novosti vezane uz upise u I. razred srednje škole možete naći na  mrežnoj stranici Nacionalnoga informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole.

ZANIMANJA

U Poljoprivrednoj školi, Zagreb  možete odabrati  slijedeća zanimanja:

U četverogodišnjim programima :

U trogodišnjim  programima:

Upisi u 1. razred šk. god. 2016./2017

Autor: Đurđa Šmajgl, 12. 5. 2016. 09:41

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta obavještava zainteresiranu javnost da je na portalu eSavjetovanje započelo savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o Nacrtu prijedloga

Odluke o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2016./2017.

poveznica

Autor: Đurđa Šmajgl, 2. 5. 2016. 08:48

NOVA STRANICA!!!

Upis u srednju školu 2016 –

sve o upisima u srednje škole

pogledajte

Upis u srednju školu – koju srednju školu upisti je najvažnije pitanje nakon završenog osnovnoškolskog obrazovanja. To je pitanje koje muči većinu osmaša. Na ovoj stranice možete pročitatisve o načinu upisa u srednju školu. Saznajte sve detalje o sustavu bodovanja ocjena (ONILNE kalkulator), načinu prijave (korak po korak), te upoznajte se s pravilnikom o elementima i kriterijima za upis u srednju školu i rokovima kojih se moraju pridržavati.

Poljoprivredna škola Zagreb / Gjure Prejca 2, HR-10040 Zagreb / www.ss-poljoprivredna-zg.skole.hr / ured@ss-poljoprivredna-zg.skole.hr